از شدت آلام همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

از شدت آلام: همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل کاهش مشارکت مشارکت مردم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

گت بلاگز سیاسی امسال میزبان ۲۵۰ هزار زائر هستیم ، رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت امام (ره) صحبت می‌کنند

انصاری با بیان اینکه مراسم سالروز ارتحال امام(ره) امسال به علت تقارن با ماه مبارک رمضان از ساعت 18 تا 20 به همراه افطار برگزار خواهد شد بیان داشت: حرم حضرت

امسال میزبان ۲۵۰ هزار زائر هستیم ، رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت امام (ره) صحبت می‌کنند

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت؛ محمد علی انصاری در نشست خبری ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره) که صبحگاه امروز 7 خرداد ماه در محل این ستاد برگزار شد با بیان اینکه تا دو سال دیگر مراسم ارتحال امام(ره) با ماه مبارک رمضان تقارن دارد اظهار داشت: یکی از تفاوت های مراسم امسال این است که به خاطر رعایت حال مردم روزه دار این مراسم صبح برگزار نمی شود و در عصر روز 14 خرداد از ساعت 18 تا 20 این مراسم برگزار خواهد شد.
دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره) با بیان اینکه مراسم در همه صحن های حرم، زائرین به صرف افطار پذیرایی خواهند شد بیان داشت: امسال جهت پذیرایی افطار برنامه ریزی مفصلی کرده ایم.

عبارات مهم : ایران

انصاری با بیان اینکه در مراسم امسال سه کمیته مهم داریم اظهار داشت: کمیته اول مربوط به بخش اجرایی مراسم است که مسئولیت آن با دستگاه های دولتی است و در سراسر کشور به واسطه وسعت مراسم کار شایسته ای را با همکاری استانداری ها انجام می دهند.
وی تصریح کرد: ما در کمیته اجرایی چندین کمیته فردی داریم که مسئولیت کار های بزرگ همچون اسکان و تغذیه را بر عهده دارند.
دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام با اشاره به اینکه حرم امام(ره) در سال های گذشته میزبان 700 هزار نفر زائر بوده است بیان داشت: به علت تقارن با ماه مبارک رمضان و پذیرش، صرفا از استان های همجوار امسال 250 هزار زائر می آید.
انصاری افزود: کمیته دیگر کمیته هلال احمر است که نسبت به خدمات بهداشتی و درمانی اقدام می کند و تیم های پزشکی هم در اطراف حرم مشغول خدمت رسانی می شوند که از حیث دارو و دکتر به تعداد مورد نیاز آینده نگری شده است است.
وی با اشاره به شدت گرما در روز مراسم بیان داشت: به همین منظور یک برنامه ریزی صورت گرفته که بیش از 200 هزار متر سایبان، زیرانداز و ملزومات پذیرایی در قالب بسته های غذایی که مشمول بر افطار و شام است جهت مردم آماده شده است است.
دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره) در ادامه به پرسشها مربوط به حمل و نقل و جابه جایی زائرین در محدوده حرم پرداخت و گفت: 150 دستگاه ماشین ون از بازار شهر جهت انتقال مردم به حرم تدارک دیده ایم و جهت انتقال معلولین هم اتوبوس های خاصی فراهم شده است است.
انصاری با بیان اینکه در محوطه حرم اتوبوس های برقی را آینده نگری کرده ایم اظهار داشت: جهت بازگشت مردم به ایستگاه راه آهن پایتخت کشور عزیزمان ایران هم اتوبوس های خاصی را در نظر گرفته ایم.
وی خاصر نشان کرد: طبق سنوات گذشته امسال هم زائران از مبدأ تا مقصد بیمه عمر و حوادث هستند.
دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام با تأکید بر اینکه ما یک مراسم بین المللی و ملی را در بزرگداشت امام خمینی(ره) برگزار خواهیم کرد بیان داشت: این مراسم باشکوه و با عظمت ایجاب می کند که به پرسشها ایمنی و امنیتی توجه کافی داشته باشیم که بر همین اساس کمیته امنیتی با همت وزیر کشور تشکیل شده است و همه نهاد های امنیتی کار خودشان را انجام می دهند.
انصاری در خصوص افرادی که قصد دارنند با وسیله شخصی به حرم بیایند اظهار داشت: در محدوده بهشت الزهرا محل هایی جهت پارک ماشین فراهم شده است و افراد می توانند ماشین شخصی خود را در آن جا پارک کنند و با وسیله نقلیه عمومی که در آن جا است مسافت بهشت الزهرا تا حرم را طی کنند.
وی بیان داشت: سفرا، کارداراها، رایزن های فرهنگی و نظامی مقیم کشور میهمان ما هستند که در این مراسم مهمان سفره امام(ره9 خواهند بود.
دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره) با بیان اینکه از فردا برنامه میثاق وزارت منزل ها، قوه مجریه، قوه قضاییه با حضور نمایندگان مجلس در حرم امام(ره) شروع خواهد شد اظهار داشت: آن ها برنامه منسجمی را در ادای احترام به امام دارند.
انصاری با اشاره به اینکه در جمعه اخر ماه مبارک رمضان راهپیمایی روز قدس را در پیش خواهیم داشت اظهار کرد: روز قدس جهت هر لحظه در تاریخ سیاسی کشور عزیزمان ایران و دنیا ماندگار خواهد بود و نشان خواهد داد که ملت کشور عزیزمان ایران پشتیبان ملت فلسطین است.
وی با بیان اینکه هیچ دولتی مبارزه آشتی ناپذیر خود با آمریکا و استکبار جهانی را فراموش نخواهد کرد بیان داشت: ملت کشور عزیزمان ایران در ماه رمضان به ترامپ نشان خواهند داد آن چیزی که در این کشور می درخشد مبارزه با دنیا خواران است.
انصاری در این نشست به حضور حماسی مردم در انتخابات روز 29 اردیبهشت پرداخت و گفت: این انتخابات در نوع خود کم نظیر و بی بدیل است و بدون تردید مردم در خلق چنین حماسه ای از عاملان و مجریان پیشی گرفته اند.
دبیر ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام با بیان اینکه انتخابات سند افتخار ملت کشور عزیزمان ایران در پیروی از آرزوی بزرگ های بلند حضرت امام (ره) و دفاع از کیان جمهوری اسلامی است اظهار داشت: تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بزرگترین اعتبار جهت دولت تدبیر و امید در ارائه هر چه زیاد خدمت به ملت و آحاد مردم است.
انصاری گفت: این مراسم با حضور مقامات لشکری و کشوری در حرم امام خمینی (ره) برگزار می شود و همچنین از سخنان مقام معظم رهبری بهره می بریم.

در حال تکمیل…

واژه های کلیدی: ایران | اسم امسال | بزرگداشت | ارتحال امام | بزرگداشت امام خمینی ره | سخنرانی رهبری در بزرگداشت امام ره |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog