از شدت آلام همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

از شدت آلام: همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل کاهش مشارکت مشارکت مردم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت این تیم ملی غیرممکن وجود ندارد / عابدزاده

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید جهت این تیم هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد. تیمی که توانسته شیلی را شکست دهد می‌تواند کارهای بزرگ را انجام دهد

جهت این تیم ملی غیرممکن وجود ندارد / عابدزاده

عابدزاده: جهت این تیم ملی غیرممکن وجود ندارد

عبارات مهم : مراکش

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید جهت این تیم هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد. تیمی که توانسته شیلی را شکست دهد می تواند کارهای بزرگ را انجام دهد.

به گزارش ایسنا، امیر عابدزاده ضمن تبریک سال نو به همه مردم کشور عزیزمان ایران و هواداران فوتبال گفت: خیلی خوشحال هستم و باعث افتخارم که در تیم ملی کشورم و زیر نظر مربی بزرگی همچون آقای کی روش کار می کنم و می توانم به این مردم عزیز خدمت کنم. دومین اردوی پیاپی است که به تیم ملی دعوت شده است ام. این عنوان و ثبات باعث اعتماد به نفس هر بازیکنی هست. چه در تیم ملی و چه در باشگاهم تلاشم را می کنم که با کسب آمادگی به کمک تیم ملی بیایم.

جهت این تیم ملی غیرممکن وجود ندارد / عابدزاده

او راجع به اهدافش در فوتبال بعد از حضور در لیگ پرتغال گفت: اهداف خیلی بزرگی دارم و ۲۴ ساعته به اهدافم فکر می کنم. از مسیری که در آن قرار دارم لذت می برم. همه اکثرا انتهای راه را می بینند ولی من دارم از مسیری که طی می کنم، لذت می برم. در همین مسیر تلاش می کنم بزرگ شوم و مطمئنا تلاش می کنم یک به یک اهدافم را تیک بزنم. خیلی حس قشنگی هست. دوست دارم در جام های جهانی باشم و فقط حضور در یک جام جهانی را در ذهنم ندارم و می خواهم در تیمهای بزرگ بازی کنم. خدا را شکر توانستم در سه تورنمنت پرتغال بازی کنم و از این بعد تلاشم را چند برابر می کنم که بتوانم این روند را حفظ و حتی بهتر کنم.

عابدزاده راجع به رویای حضور در جام جهانی هم گفت: تمام فکر و ذکرم پیشرفت در فوتبال و رسیدن به اهدافم است و حتما یکی از هدفهایم حضور جام جهانی هست. امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم و جزوی از این خانواده باشم و حتی اگر شده است یک ذره به تیم ملی کمک کنم. از حضور در تیم ملی حس خیلی خوبی دارم و ان شاءالله با توکل به خدا و تلاش اتفاق های خوبی می افتد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید جهت این تیم هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد. تیمی که توانسته شیلی را شکست دهد می‌تواند کارهای بزرگ را انجام دهد

او راجع به حضور در تیم ملی و تجربه فضای تازه در این تیم نیز گفت: باعث افتخار من است که هم تیمی بازیکنانی این چنین بزرگ باشم. قبلا در پرسپولیس و الان در تیم ملی با بازیکنان بسیار بزرگی هم بازی بوده و هستم و تلاش می کنم چه از نظر فنی و به خاص شخصیتی از آنها یاد بگیرم؛ بازیکنانی چون شجاعی، سید جلال، اشکان دژاگه، قوچان نژاد و خیلی های دیگر. لذت می برم که کنار این بازیکنان هستم.

عابدرزاده با اشاره به حضورش در لیگ پرتغال و احترامی که فوتبال پرتغال جهت کی روش قائل استٰ، گفت: مربی خیلی بزرگی داریم و همه در پرتغال به ایشان پروفسور می گویند. آقای کی روش نخستین مربی در پرتغال بوده که توانسته با تیم جوانان این کشور به مقام قهرمانی دنیا برسد و در منچستریونایتد و رئال کار کرده هست. حضور در این تیم های رویاهایی است که در ذهن دارم و اینکه می توانم زیر نظر مربی ای که در این تیمها کار کرده، فعالیت کنم حس خیلی خوبی دارم. در کنار آقای کی روش هم هر روز چیزهای تازه یاد می گیرم و هم اینکه هنگامی که می بینم سرمربی مان در تیمهایی کار کرده که من آرزوی بازی در آنها را دارم، خیلی قشنگ و زیباست.

وی افزود: شاید برایتان جالب باشد هنگامی که به شهرهای دیگر می رویم و به عنوان نمونه با پورتو بازی داریم، بزرگ ترهای تیم از من راجع به آقای کی روش می پرسند. یا هنگامی که با اسپورتینگ بازی داشتیم خیلی ها می گفتند سلام ما را به آقای اوسیانو برسان. این ها نشان می دهد که جایگاه کادر ما و آشنا شدن ارزش در چه حد است.

جهت این تیم ملی غیرممکن وجود ندارد / عابدزاده

او راجع به بازی های دوستانه تیم ملی و رقبای تیم در جام جهانی گفت: بازی های خیلی خوبی مثل دیدار برابر تونس و الجزایر برایمان تدارک دیده شده است هست؛ تیم هایی که خیلی به مراکش شبیه هستند. بازی هایی که از این تیم ها دیده ایم نشان می دهد سبک خیلی نزدیکی به مراکش دارند. با این بازی ها می توانیم تصویرسازی کنیم که انگار با مراکش بازی داریم. فردا بازی خیلی مهمی است و می توانیم شرایط فعلی مان را بسنجیم.

عابدزاده افزود: من از همگروهی با تیم هایی مثل مراکش، اسپانیا و پرتغال خیلی هیجان زده هستم. هنگامی که شما در گروه آسانی باشید و افزایش کنید همه می گویند کار خاصی انجام نداده اید ولی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در چند سال اخیر کارهای خیلی بزرگی انجام داده و ثبات بسیار خوبی داشته و چند سال است که تیم اول آسیاست. هیچ چیز غیرممکنی جهت این تیم وجود ندارد و می توانیم آن را انجام دهیم، مخصوصا اینکه در جام جهانی قبلی مثال بسیار خوبی جلوی چشمان قرار داده شد و دیدیم تیم ملی کاستاریکا چگونه توانست ایتالیا و انگلیس را از بین بردن کند. هنگامی که کاستاریکا توانست آیا ما نتوانیم این کار را انجام دهیم؟ تیمی که توانست شیلی، قهرمان کوپا آمریکا را شکست دهد می تواند این کارها را دوباره انجام دهد. جهت همین مطمئنا اگر ما و مردم مان زیاد باور کنیم می توانیم به موفقیت برسیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید جهت این تیم هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد. تیمی که توانسته شیلی را شکست دهد می‌تواند کارهای بزرگ را انجام دهد

وی ادامه داد: در جام جهانی قبلی همه می گفتند حتی اگر دو بر صفر به آرژانتین ببازیم خوب هست. وسط بازی هم این حرف را می شنیدیم. چه قدر قشنگ است که ما باور داشته باشیم. ذهنیت می تواند تاثیرگذار باشد. آقای کی روش هم خیلی روی نحوه فکر تاکید دارد.

اگر همه ما بتوانیم نگرش مان را اوج نگه داریم و حمایت مورد نیاز هم از سوی مردم وجود داشته باشد، مطمئن باشید که با قابلیتی که کادر فنی و بازیکنان دارند می توانیم خیلی ها را شگفت زده کنیم. مثال این شگفتی سازیها بوده هست. ما ایرانی ها تعصب خاصی داریم و مطمئنا با نگرش مثبت و باور داشتن می توانیم به خواسته مان برسیم.

جهت این تیم ملی غیرممکن وجود ندارد / عابدزاده

واژه های کلیدی: مراکش | فوتبال | پرتغال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog