از شدت آلام همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

از شدت آلام: همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل کاهش مشارکت مشارکت مردم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شمارش معکوس جهت بازگشت خادم یا معرفی جانشین

فدراسیون کشتی در حالی سال تازه را شروع کرد که اعضای مجمع روزهای نهایی مهلت مقرر تا بازگشت احتمالی خادم یا معرفی جانشین او را پشت سر می‌گذرانند. 

شمارش معکوس جهت بازگشت خادم یا معرفی جانشین

شمارش معکوس جهت بازگشت خادم یا معرفی جانشین

عبارات مهم : معرفی

فدراسیون کشتی در حالی سال تازه را شروع کرد که اعضای مجمع روزهای نهایی مهلت مقرر تا بازگشت احتمالی خادم یا معرفی جانشین او را پشت سر می گذرانند.

به گزارش مهر، بعد از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، اعضای مجمع فدراسیون در روز ۲۱ اسفندماه سال گذشته با برگزاری نشستی خاص با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش، تلاش در بازگرداندن مدیر مستعفی داشتند که این تلاش در نهایت ناکام ماند.

ماحصل نشست اعضای مجمع این بود که پیش از معرفی سرپرست تازه فدراسیون کشتی، یک ماه وقت جهت مشورت با رسول خادم و تلاش با نشانه بازگشت احتمالی تعیین شد تا شاید این مسئله با عوض کردن مواضع مدیر مستعفی به آخر برسد. به هر حال روزها به آخر رسید و حالا تنها یک هفته تا آخر این وقت باقی است که با توجه به اتفاقات چند هفته گذشته و تقابل کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش با فدراسیون کشتی به بهانه لغو میزبانی جام جهانی کشتی در کشور عزیزمان ایران بعید هست، رسول خادم دوباره به فدراسیون کشتی بازگردد.

شمارش معکوس جهت بازگشت خادم یا معرفی جانشین

آنچه مسلم است با توجه به شرایط کنونی، اعضای مجمع فدراسیون کشتی باید در آخر مدت وقت یکماهه (۲۱ فروردین) به فکر برگزاری نشستی دیگر و گزینش سرپرست فدراسیون باشند. سرپرستی که با توجه به رویدادهای مهم بین المللی پیش رو و همچنین پرسشها متفاوت فدراسیون، مطمئنا روزهای سخت و پر فراز و نشیبی را پیش رو خواهد داشت.

واژه های کلیدی: معرفی | بازگشت | برگزاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog