از شدت آلام همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

از شدت آلام: همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل کاهش مشارکت مشارکت مردم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

گت بلاگز اخبار حوادث نحوه دستگیری سارق مسلح 2 بانک در مشهد / معاون دادستان مشهد تشریح کرد

معاون دادستان مشهد از دستگیری سارق مسلح 2 بانک تجارت و قرض الحسنه رسالت در مشهد خبر داد.

معاون دادستان مشهد تشریح کرد: نحوه دستگیری سارق مسلح 2 بانک در مشهد

عبارات مهم : تجارت

معاون دادستان مشهد از دستگیری سارق مسلح 2 بانک تجارت و قرض الحسنه رسالت در مشهد خبر داد.

قاضی حیدری در گفت و گو با ایسنا در خصوص بازداشت سارق مسلح بانک های قرض الحسنه رسالت و تجارت عنوان کرد: در تاریخ 28 بهمن ماه امسال شخصی یکی از شعب بانک های تجارت در میدان بسیج را مورد دزدی قرار داد. وی در ابتدا با یک دستگاه موتور از میدان نخریسی وارد شد و موتور را پشت ایستگاه مترو پارک کرد. سارق سپس وارد بانک شد و اسلحه را به طرف کارمندان بانک کشید و نهایتا موفق به دزدی یک میلیون و 388 هزار تومان پول گردید. این سارق صورت خود را پوشانده بود تا در معرض شناسایی قرار نگیرد. بعد از دزدی نیز با موتور خلاف جهت خیابان بازمی گردد تا از خیابان های فرعی فرار کند.

وی ادامه داد: وی مجددا در تاریخ 15 اسفند ماه از شعبه احمدآباد بانک قرض الحسنه رسالت دزدی دیگری انجام می دهد و در این دزدی 17 میلیون و 200 هزار تومان پول را دزدی می کند. وی حدود 5 ماه پیش اسلحه ای را جهت این دزدی ها تهیه کرده بود.

نحوه دستگیری سارق مسلح 2 بانک در مشهد / معاون دادستان مشهد تشریح کرد

حیدری خاطرنشان کرد: با بررسی دو دزدی انجام شده است متوجه شدیم هر دو دزدی کار یک نفر هست. سارق نیز تمام تلاش خود را داشت تا مورد شناسایی قرار نگیرد. الحمدلله دایره جنایی پلیس آگاهی و افسر پرونده و همچنین سایر دست اندرکاران، روی پرونده تمرکز داشتند و نهایتا به این نتیجه رسیدیم که این دزدی کار یک نفر هست. با توجه به گستردگی شهر و اینکه این دزدی در دو نقطه متفاوت روی داده بود، کمی کار جهت ما سخت بود.

معاون دادستان مشهد افزود: با این حال خوشبختانه توانستیم حلقه را تنگ تر کنیم و شخص را نهایتا شناسایی کردیم. این سارق کالایی را خریداری کرده بود که مامورین جهت تحویل کالا رفته و او را بازداشت کردند.

معاون دادستان مشهد از دستگیری سارق مسلح 2 بانک تجارت و قرض الحسنه رسالت در مشهد خبر داد.

حیدری خاطرنشان کرد: سارق در ابتدا به علت اینکه اعتقاد داشت صورت خود را پوشانده و مانع شناسایی خویش شده، مقاومت می کرد و احتمال نمی داد به وسیله پلیس شناسایی شود. وی نمی دانست مورد آنالیز قرار گرفته و کارها او را پایش تصویری کرده ایم. نهایتا وی در کمال ناباوری بازداشت شد.

وی اضافه کرد: سارق با نخستین پولی که دزدی کرده بود، یک دستگاه پی کی جهت خود خریداری کرد. با سایر پول های سرقتی نیز خریدهای دیگری انجام داد و در بیانات خود این توصیه را بیان می کرد که فکر نمی کردم و این توان را در پلیس نمی دیدم که بتواند مرا شناسایی کند.

معاون دادستان مشهد تصریح کرد: در حال حاضر تفهیم اتهام متهم صورت گرفته و بعد از تعطیلات قرار نهایی وی صادر خواهد شد.

نحوه دستگیری سارق مسلح 2 بانک در مشهد / معاون دادستان مشهد تشریح کرد

واژه های کلیدی: تجارت | موتور | بازداشت | شناسایی | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog