از شدت آلام همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

از شدت آلام: همکاری اقتصادی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل کاهش مشارکت مشارکت مردم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آپارتمان‌های قیمت مناسب در پایتخت کشور عزیزمان ایران

عمده فایل‌های قیمت‌مناسب پایتخت کشور عزیزمان ایران را می‌توان در گروه آپارتمان‌های میانسال و کهنسال جست‌وجو کرد.

آپارتمان‌های قیمت مناسب در پایتخت کشور عزیزمان ایران

آپارتمان های قیمت مناسب در تهران

عبارات مهم : ایران

عمده فایل های قیمت مناسب پایتخت کشور عزیزمان ایران را می توان در گروه آپارتمان های میانسال و کهنسال جست وجو کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران به حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده و این یعنی جهت تملک یک آپارتمان ۶۰ مترمربعی در پایتخت باید ۳۲۴ میلیون تومان پرداخت کرد. در چنین شرایطی می توان از آپارتمان های تا ۳۰۰ میلیون تومان که عمدتا بهای هر مترمربع از آنها زیر قیمت میانگین آخرین معاملات ثبت شده است هست، به عنوان واحدهای قیمت مناسب یاد کرد. بررسی فایل های موجود در بازار مسکن نشان می دهد عمده آپارتمان های قیمت مناسب سن بنایی بیش از ۱۰ سال دارند. البته در بعضی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران واحد نوساز یا تازه ساز در این دامنه قیمتی قابل جست وجو است.

اما در عین حال تعداد این فایل ها به حدی اندک است که استثنا به شمار می روند. مشاوران املاک اعلام می کنند کمبود فایل قیمت مناسب و در عین حال با سن بنای یک رقمی در بازار مسکن کنونی ناشی از انصراف گروهی از فروشندگان از عرضه واحدهای خود به امید زیاد کردن قیمت در فروردین و اردیبهشت ماه هست. در عین حال جهت کسانی که با این بودجه قصد خرید آپارتمان به منظور سرمایه گذاری یا سکونت را دارند، گزینه هایی در بازار مسکن میانسال و کهنسال وجود دارد. شاخصه اغلب این فایل ها «نیاز به بازسازی» است که در آگهی ها قید شده است است.

آپارتمان‌های قیمت مناسب در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog